حفظ حریم شخصی

 

irposterمعتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات irposter و نیز راهکارهای irposter برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت irposter توضیح داده شده است

محتویات این سند

·         این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که irposter از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده irposter از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران irposter را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

·         این سند به مواردی که در اختیار irposter نیست و irposter هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد.

 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

·         شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت irposter اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و ... را در اختیار irposter قرار می دهید.

·         پس از ورود به سایت irposter شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات irposter نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

·         irposter کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.

·         irposter به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت irposter اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های irposter و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

·         irposter از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات irposter، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.

·         irposter اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:

·         در صورت ادغام irposter در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات irposter یا خروج کامل پرسیده می شود.

·         در صورت تخطی شما از قوانین  ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.

·         در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از irposter بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

·         irposter ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت irposter از آن استفاده کند.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

·         شما می توانید اطلاعات خود را در irposter تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در irposter آن ها را در سایت irposter وارد نموده اید.

·         شما می توانید به طور کامل از irposter و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از irposter حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

·         irposter دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات irposter یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

·         irposter جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، اطلاعات مهم مثل رمز عبور و ... را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره می کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.

·         امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. irposter تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) irposter مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

 

سایت های لینک شده

این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر ("سایت های لینك") پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت irposter نیستند و irposter در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی irposter نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید

تغییرات در این سیاست ها

irposter حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت irposter خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود